0

Kaymak gibi göte girdim

Merhabalar geçen sene tanıştığım esmer kızı bu sene siktim. Komik bir olay ve onunla sürekli ayrılıp barışıyorduk. Ama birbirimizden hiç ayrılamadık. Dört gün öncesine kadar hep ufak sevişmeler yaptık. Ben onun memesini yalıyordum ve bel altına hiç inmedik. Bir gün arkadaşlarla eğlenmek istedik.
Ev kiraladık ve saatlerce alkol içtik. Müzik eşliğinde dans ettik. Ben çok sarhoş oldum ve kız arkadaşım ile birlikte odama geçtim. Odaya geçtikten sonra yatağa uzandım. Kafam çok güzeldi ve ne yapacağımı bilmiyorum. Yatağa uzanır uzanmaz uyudum ve sevgilim beni kaldırdı. Sonra üzerime çıktı ve sevişmeye başladık. Gene aynı memelerini açtım ve yalıyordum. Çok azmıştım ve onun şortunu indirdim. Bana hayır dedi ama kafam güzel olduğu için ona sert davrandım.
Yarrağımı vajinasına yerleştirdim ve sikmeye başladım. Harika sikiyordum ve hayatımda öyle bir zevk yaşamadım. Onu ilk amından siktiğim zaman çok bağırdı fakat sonra alıştı. Ben bir kaç kez boşaldım ve bıraktım. Ama o beni sabaha kadar uyutmadı. Sabaha kadar seviştik ve o an uyuya kaldık. Akşama kadar o yorgunlukla kalkamadık. Kendimizden geçmiştik resmen.

Erotik hikayeler:

kaymak gibi hikayeler,yengehıkaye,yenge sikme hikayeleri,Sex hikaye ensest,kaymak gibi sex hikayesi,kaymak gibi sex hikayeleri,sikilen amlar,KAYMAKGIBI SIKILEN AMLARA BENZER HIKAYELER,KAYMAKGIBI SEX HIKAYELER,kaymak sex hikaye,Kaymak gibi sikilen amlar hikayeleri,kaymak gibi sikilen amlar hikaye,kaymak gibi sikilen,Kaymak gibi sikikilen,Kaymak gibi seks hikayeleri,kaymak gibi 31 sex hikayesi,Kaymak amcık itirafları,ibne seks hikayeleri

Sex Hikayeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir